Strona główna | Społeczność | Forum | Foto | Video | Sklep
strona główna
logowanie do serwisu
rejestracja w serwisie
multi gry
najlepsze gry
kanaďż˝ RSS
galeria u�ytkownik�w serwisu
ranking graczy
Multi Gry - To gry, które pozwalają Tobie na rozgrywkę z prawdziwymi graczami z całego świata. Graj, rywalizuj, zawieraj sojusze - poznaj smak rywalizacji z innymi graczami! Uwaga! Grając w niektóre z gier masz szansę wygrać do 10 000 Euro!
Zagraj za darmo w jedną z poniższych gier on-line.
Czym się różnią poniższe gry od pozostałych gier na naszej stronie ? Tutaj macie możliwość rywalizacji z innymi graczami.
  Hej farmerze! W Farmeramie posiadasz na poczštku dom, stodołę, młyn, zbiornik na wodę, i obornik... ale Twoim największym kapitałem jest ziemia, którš posiadasz.

Zagraj w tę grę!
  Zanurz się w nieznaną głębię i walcz w imieniu swojej frakcji! Ale strzeż się, gdyż to niebezpieczne wody! Tysiące prawdziwych graczy czyhają zamaskowani w głębinach gotowi na wszystko. Ta gra na przeglądarkę to dynamika walki, system grupowy, strzelaniny w czasie rzeczywistym, kreator awatara, epickie misje i wiele więcej.

Zagraj w tę grę!
  Zlecajšc pracę skrzętnym krasnalom ogrodowym będziesz mógł stworzyć swój własny mały Rajski Ogród. Siać, sadzić, zbierać plony, handlować z innymi graczami, czy też ulepszać metody uprawy. OdwiedŸ przyjazne miasta Zielonš Dolinę i Działkowo, by handlować z innymi graczami, kupować nowe roœliny i ozdoby do Twojego ogrodu, a także realizować zamówienia klientów.

Zagraj w tę grę!
  Strategiczna gra na przeglądarkę! Połącz siły ze swoimi przyjaciółmi i walcz przeciw wspólnym wrogom! Prowadź handel z przyjaznymi krajami i szpieguj wrogów mocarstwa.
Zagraj w tę grę!
  Zostań panem mórz! Podnieś flagę i bierz udział w sławnych bitwach na pełnym morzu! Zanurz się w trzymającą w napięciu przygodę, w bitwach morskich, niekończącą się wolnością, sławą i bogactwem. Porywająca historia w najnowszej technologii streaming - graj na żywo przeciwko tysiącom prawdziwych graczy. Masz szansę na wygranie 10.000 EURO!

Zagraj w tę grę!
  Zostań elitarnym kosmicznym pilotem! DarkOrbit nie jest zwyczajną kosmiczną grą na przeglądarkę. Wypracuj sobie wysoką pozycję w firmie i podbijaj nowe sektory w obcych galaktykach! Doznaj mnóstwa akcji w zajmującej rozgrywce przeciwko tysiącom prawdziwych graczy. Masz szansę wygrać prawdziwe 10.000 EURO!

Zagraj w tę grę!
  Bądź pozdrowiony gladiatorze: niech rozpocznie się pasmo Twych zwycięstw na fascynujących arenach w starożytnym Rzymie! Wola zwycięstwa, pogarda dla śmierci, odwaga: jako gladiator stawiasz czoła bezlitosnym walkom na arenach! Wykaż się odwagą i siłą i graj na żywo przeciwko tysiącom prawdziwych graczy. Stwórz własną arenę w fantastycznej grafice 3D i odnoś chwalebne zwycięstwa na pełnym ekranie!

Zagraj w tę grę!
  Wybierz jednego z 4 gladiatorów, odkrywaj na każdym poziomie nowe prowincje i pokaż na co Cię stać w walkach PvP i PvE. Rozpoczyna się nowa era: cechy RPG, skomplikowane misje, inteligentne NPC, pojedynki, walki klanów - nie możesz przejść obok tej gry obojętnie!

Zagraj w tę grę!
  Gracz jako dowódca walczy o hegemonię w uniwersum. Z gwiezdnej bazy wylatują floty w głąb kosmosu: A ich misja to zasiedlanie nowych planet i wydobywanie surowców. Gracz buduje przemysłową infrastrukturę, zakłada fabryki z bronią oraz silne instalacje obronne do ochrony bazy.

Zagraj w tę grę!
  Ruszaj jako pilot Mecha na arenę przyszłości! Szybkie i pełne akcji walki w czasie rzeczywistym z prawdziwymi graczami czekają na Ciebie w tej futurystycznej grze na przeglądarkę! W trybie multiplayer można umawiać się na walki pokazowe ze swoimi znajomymi lub z obcymi graczami - tysiące prawdziwych graczy czeka na wyzwanie! Niech indywidualnie wyposażony Mech okaże się niebezpieczną maszyną bojową w wielu bitwach!

Zagraj w tę grę!
  Lewy sierpowy, prawy prosty! Zważaj na pracę nóg! Bądź w ciągłym ruchu! Sam decydujesz o swojej taktyce na ringu. Planujesz powalić przeciwnika nokautem czy przejść przez wszystkie 10 rund?
Wygraj 200 EURO za każdą wygraną walkę o tytuł!

Zagraj w tę grę!
  Zbuduj zamek i poprowadź swoje wojska na pole bitwy!
Zanurz się w średniowieczny świat, w którym budujesz własną wieś i zasiedlasz swoje ziemie. Wydobywaj surowce i wznieś zamek. Gromadź wojska i wyposażaj je w broń: wyślij swoją armię na podbój Damorii!

Zagraj w tę grę!
 


Gry erotyczne, gry dla dziewczyn, gry logiczne, gry wyścigowe, gry sportowe, gry przygodowe, gry zimowe, gry dla dzieci, gry przygodowe, śmieszne gry, gry dla dzieci, gry sklep, gry ekonomiczne, gry medyczne, gry strategiczne, gry escape, symulacje, gry edukacyjne, stare gry, gry bitewne, gry zręcznościowe, gry strzeleckie, gry hazardowe, gry karciane, gry multiplayer
Copyright 2018 Gruner + Jahr Polska